загрузка...


Чарлі – безрозсудний, легковажний хлопець, безвольно піддається життєвому течією, не бажає ніяких зусиль докладати для поліпшення своєї безрадісною і марного повсякденності, безглуздого існування. Він не працює ніде і пристрастився давно до вживання наркотичних препаратів. Затятий наркоман вживає речовини, які надають на роботу мозку згубний вплив, стрімко погіршують пам’ять, викликають галюцинації, які поступово стирають відчуття кордонів між реально що відбуваються пригодами і народженими в уяві картинами. Зараз Чарлі в особливо складній виявився ситуації, оскільки його можуть допомоги позбавити для безробітних, єдиним джерелом є доходу, що дозволяє виживати.

Щоб уникнути втрати регулярних виплат, він дати згоду змушений на участь в незвичайному науковому експерименті. Науковці розробили унікальну програму, збираються випробувати на добровольцях незвичайний спосіб лікування від шкідливих залежностей. Фільм Зоо-торчок (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Процедура полягає в перепрограмуванні мозку випробуваного. При проведенні експерименту виникають непередбачені відхилення, і хлопець занурюється в страшні, небажані спогади.

Режисер: Навін Дев
В ролях: Деніел Ахмаді, Brian Potter Jr., Rose kRajnak, Hussina Raja, Росс Маллен, Джейсон Кінг та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress