Фільм «Зжерті живцем» вельми оригінальний своєю ідеєю. По початку здається, що фільм знятий в стандартному стилі і сюжет фільму нічим не примітний, але насправді це не так. Тонни крові, напружений погляд, смак відчаю, орущая натовп. Режисерові вдалося зробити якусь відмінну атмосферу фільму. Це відмінний ужастік з динамічним сюжетом і кровожерними психами. Лілі і Джессі брат і сестра. Найстрашніший кошмар для них стає реальністю. Лілі помістили в психіатричну клініку, і тепер вона під опікою держави. Лікарі можуть робити з нею все, що захочуть. Врятувати її можна тільки витягнувши звідти.

А витягнути її можна лише ставши одним з них. Джессі навмисне прикидається божевільним для того, щоб потрапити в клініку, де знаходиться його сестра. Хлопець навіть не здогадується, яке кровопролиття виллється його затія. Тут, у клініці він зустрінеться з доктором, який заправляє всім у цій лікарні і який проводить страшні експерименти над своїми пацієнтами. йорой Джессі Меткалфа навмисне розігрує божевілля заради спасіння сестри, яка потрапила в медичний інститут після невдалої спроби суїциду. «Правдоподібна» симуляція відкриває йому шлях у бажану клініку.

Але, опинившись в катівнях, хлопець «знайомиться» з доктором, який всім заправляє і використовує пацієнтів як лабораторних щурів — з допомогою препаратів він перетворює. Фільм Зжерті живцем 2008 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Джеффрі Бюхлер
В ролях: Джессі Меткалф, Кілі Санчес, Петер Стормаре, Олівія Манн, Кевін Сасмэн, Еван Парк

загрузка...