загрузка...


Жоржет Дюбуа вибрала професійний шлях, пов’язаний з науковою діяльністю, присвячуючи улюбленому заняттю багато зусиль і часу. Вона категорично відкидає припущення про існування в природі потойбічних сил, вважаючи, що будь-яке Паранормальне явище за допомогою науки пояснити можна. Напередодні різдвяних свят жінка вирішує розвінчати чергові твердження очевидців про наявність в одній висотній будівлі надприродних істот. Розповідають, похмурому хмарочосі ховається від суспільства дослідник присвятив себе роботі над чимось містичним, добровільно опинившись у своєрідній пастці.

Одночасно є припущення, що в дивній, відокремлено стоїть висотці міцно влаштувалися демонічні створення, несуть людству небачені страждання, маючи намір знищити звичну реальність. Жоржет не сумнівається, що почуті історії є надуманими і з точки зору працівника наукового абсолютно недоречними для людей, що належать до сучасного, цивілізованого співтовариства. Вона збирається особисто відвідати незвичайний об’єкт, щоб необгрунтованість довести тверджень про наявність всередині диявольських створінь. Шокованої відбуваються в хмарочосі, надприродними явищами жінці доведеться переконатися в правдивості почутих розповідей.

Злісні демони дійсно якимось чином проникли в реальність з потойбічних глибин, щоб викрадати невинні душі, перетворюючи їх у власні трофеї. Фільм Американський екзорцист (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тоні Тров, Джонні Зіто
В ролях: Білл Моуслі, Джемма Мачиленні, Алекса Марі Санті, Леанна Біллінгс, Джон Боларіс, Джо Анна Ван Туйн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress