Містичний гостросюжетний трилер «1408» викликав чималий резонанс у всіх шанувальників хорроров. Фільм оповідає історію про письменника Майці Энслине, який спеціалізується по історіям в області паранормальних явищ. Він пише книгу про таємничі події і полтергейста в готелях. Майк досить цинічно ставиться до життя і насправді зовсім не вірить у містику та паранормальне. Одного разу він отримує рекламну листівку від готелю «Дельфін» з рекламним слоганом: «У номері 1408 не входити!».

Вирішивши викрити рекламний трюк, він приїжджає в готель і наполегливо вимагає ключі саме від зловісної кімнати 1408, незважаючи на попередження старшого менеджера про чатує небезпеки. Майк дізнається від менеджера, що 56 постояльців номери померли або покінчили з собою, але це лише розбурхало цікавість письменника. Отримавши все ж доступ в заповітний номер, спочатку він не стикається ні з чим надприродним, але несподівано години в номері починають йти у зворотному напрямку, а потім відбувається ряд непояснених подій та неймовірних жахів.

Майк все ж залишається живий. У нього залишається диктофон з записом, що доводить реальність події, і прослуховування цієї запис викликає черговий жах. Фільм 1408 (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мікаель Хофстрем
В ролях: Джон Кьюсак, Семюел Л. Джексон, Мері МакКормак, Тоні Шэлуб, Підлогу Бирчард, Марго Лейкестер, Уолтер Льюїс, Ерік Мейерс, Девід Ніколсон, Холлі Хейес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress