П’ять років тому був страшний апокаліпсис, від якого всі люди вже встигли відійти і звикнутися з нормальним життям. І ось через кілька років на планету Земля знову повертаються минулі проблеми, які кардинально змінять існування багатьох людей. Влада країни роблять все можливе, щоб врятувати якомога більше жителів, але за їх підрахунками 15000 осіб перебувають цілими і неушкодженими. Всіх цих людей влада країни поселили у спеціальному районі, який був повністю ізольований від всіх інших, і вважалося карантинною зоною.

Ось тільки зовсім скоро багато людей почнуть впізнавати про те, що серед них є сім’я, яка з народження схильна до легкого захворювання даного вірусу. Але далі все стає куди заплутаніше, оскільки це сімейство ще й носії цього вірусу. Фільм 28 тижнів потому (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як же далі буде розвиватися доля головних героїв? Чи зможуть вони залишитися в живих? Чи вийде у сімейства вибратися зі сформованих проблемних ситуацій, піднесені життям?

Режисер: Хуан Карлос Фреснадільо
В ролях: Роберт Карлайл, Роуз Бірн, Джеремі Реннер, Імоджен Путс, Макінтош Магглтон, Херолд Перріно, Ідріс Ельба, Катрін МакКормак, Аманда Уокер, Ахмед Шахід

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress