Фільм 42-66 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Брутальний рецидивіст, який відомий під прізвиськом 42-66, відсидів термін у в’язниці, але нині знову опинився на волі. Йому вдалося налагодити контакт з колишнім подільником. В результаті згуртованості дуету чоловіки приступили до справи, яка приносить їм задоволення. Вони не здатні жити за законами, встановленими державою, а також суспільством людей. Їм чуже співчуття до інших і колишні почуття, які дозволяють людям не втрачати свою людяність. Це дві неврівноважених психічно особистості, які проявляють свою тягу до жорстокості і вбивають невинних людей.

Вони скоюють жорстокі злочини, не бачачи в цьому нічого жахливого. Ніхто з них не думає про кару, яка спіткає в результаті всього того, що сталося. Обов’язково настане кінець, який потягне за собою переживання і розлади для негідників, але коли саме – нікому невідомо. Відомий у кримінальних колах бандит-рецидивіст на прізвисько 42-66 звільняється після чергового строку з місць ув’язнення.

Там, де повинні були його перевиховати і прищепити людяні якості, навпаки перетворили його на дикого і неприборканого звіра, який бажає лише вбивати і гвалтувати. Фільм 42-66 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Dario Almerighi
В ролях: Стефанія Боніні, Боніні Міно, Fabrizio Bordignon, Mario De Lillo, Коррадо Соларі


загрузка...