У Макензі є хороші друзі, які без зайвих розмов відразу ж погоджуються залишити своє затишне міське існування і супроводжувати дівчину в її пошуках зниклої рідної сестри. Кілька днів тому сестра перестала виходити на зв’язок, відправившись дослідити серію загадкових інцидентів в центральному регіоні Національних лісів США. У цю дику глушину і направляється бадьора компанія, що складається з п’яти осіб – стурбованої родички і чотирьох співчуваючих товаришів, тих, хто підставив плече у важку хвилину. Як водиться в подібних сюжетах, перша частина шляху проходить легко і без інцидентів.

Загін добирається до лісового будиночка, де вельми підозрілий власник розповідає гостям страшну історію про кояться в окрузі загадкові явища, коли люди зникають прямо серед білого дня, збившись з дороги або просто зійшовши з протоптаною доріжки. За старовинними переказами, в лісовій частіше існує портал в паралельний світ. Фільм Аксіома (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Зникла дослідниця напевно відкрила двері в трансцендентний простір, звідки немає дороги назад. Краще б загону рятувальників зібрати речі і відправитися додому, тому що тут їх не чекає нічого хорошого.

Режисер: Ніколас Вудс
Актори: Hattie Smith, Зак Тітус, Nicole Dambro, Майкл Харрісон Taylor Flowers

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress