Дія фільму «Американське прокляття» розгортається в старому будинку, де багато років тому сталися трагічні події. Будівля колишнього дитячого притулку стало місцем жахливого злочину. Саме сюди вже в наші дні переїхала звичайнісінька сім’я. Молодий чоловік на ім’я Бен і його дбайлива дружина Керол придбали будинок, у якого була страшна історія. Героїв привернула приголомшливо низька ціна і можливість забезпечити своїм дітям окремі кімнати.

Старша дочка Зоя НЕ розлучається з мобільним телефоном. Вона вважає за краще готичний макіяж, що відлякує будь-якого в оточенні п’яти миль. Молодша дівчинка, чарівна Алісса, хоче від батьків лише трохи уваги. Ледь сімейство під’їхало до закинутого притулку, як їх собака навідріз відмовилася увійти. Пухнастий звір, не образив і мухи, гарчав і отбриківаться так, немов зіткнувся з темрявою. Потім Алісса побачила у вікні другого поверху стару жінку страшного вигляду. Малятко розповіла про все матері, але Керол визнала бачення розігрався уявою дитини. В першу ж ніч перебування в новому житлі герої почули дивний шум.

Меблі почала рухатися сама по собі … Незабаром Бен і дружина зрозуміли, що відбувається щось недобре. Герої борються за свої життя і порятунок своїх дітей проти жахливого мстивого духу… Фільм Американське прокляття (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ден Уолтон, Ден Захарі
В ролях: Маккензі Моуат, Наташа Девідсон, Дебора Фінкель, Еліза Фаріа, Морган Ліндсей Лейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress