загрузка...


Телевізійні передачі, засновані на розвінчанні популярних міфів і помилок, користуються чималим успіхом у глядача. Всім подобається спостерігати, як команда відважних хлопців відправляється в чергову богом забуте село, щоб наочно довести, що ніяких привидів, лісовиків та інших казкових персонажів не існує в суворою, позбавленої чарівництва реальності. Жителі мегаполісів щире потішаються над забобонами селян, а ті радіють, як діти, коли до них приїжджає телебачення. Черговий випуск про загадкову секти амішів чекали з особливим нетерпінням. Повністю закрита від зовнішнього світу, вкрай консервативна громада давно хвилювала уяву перехожих.

Про чаклунок і страшні обряди, які вони творили всередині дивного спільноти, ходили леденять кров легенди. Якраз до моменту приїзду знімальної групи, одна з ворожок вмирала. Місцеві поставилися до телевізійникам в цілому доброзичливо, та й саме графство Холмс не навіювало похмурих думок про напівбожевільна магів і жерців таємних культів. Група молодих панянок попросила операторів допомогти їм розслідувати причини містичних подій, які переслідують жінок, які проживають на овіяної чутками території.

Заглибившись в історію краю, дослідники паранормальної активності зрозуміли, що ті, хто мистифицировал ці землі, ще применшували всю жах, що кояться тут. Фільм Амишскі відьми: Правдива історія округу Холмс 2016 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Джэйк Уолл
В ролях: Хейлі Палмаер, Ніколь Роденберг, Калеб Карлсон, Райан Барто, Мішель Янг, Клейтон Браун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress