загрузка...


Продовження всім запам’ятався «Антихриста» нарешті вийшло на світло. І знову нам обіцяють творці фільму ще більш містичну і жахливу історію, яка повинна шокувати глядачів. Цього разу продюсер заявив що витратив більшу частку уваги до деталей, намагаючись у всіх дрібницях розкрити величезну картину. І що з цього вийде, а так само який зв’язок між першою і другою частиною картини поки не зрозуміло, але уявити вже зараз можна, наскільки потужний фільм повинен вийде.

Перша частина зводила з розуму багатьох, не в буквальному сенсі але все ж. Та й вибрати головним сюжетом історію «Антихриста» сміливий вчинок. У багатьох фільмах є спроби зобразити демона, диявола, чортів, але по суті, все це одне і теж, а образ антихриста, кілька відходить від цих канонів. Що в цей раз буде відбуватися з головними героями фільму, і чи будуть вони взагалі присутні знову, а може мова піде зовсім про іншу компанію?

Один з класичних фільмів жахів, підготовка до другого йшла досить довго, і судячи з трейлеру не дарма, оцінити який можна прямо зараз. Фільм Антихрист 2 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ozgur Bakar
В ролях: Емре Аксой, Тойгун Атеш, Сумерджан Айсан, Арзу Будак, Волькан Кел, Aykut Engin, Gulay Hayir, Emel Karakose, Muge Girgic Palalar, Демір Парсджан

загрузка...