Фільм Аура (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода подружня пара після всіх пережитих проблем отримує можливість оселитися в будинку, з якими пов’язані якісь таємниці родини молодого чоловіка. Це дуже до речі, адже у них через півроку з’явиться дитина! Переїхавши в новий будинок подружжя виявляють там цікавий пристрій, — камеру Кірліана, з допомогою якої можна фотографувати енергетичне поле людини. Ніхто не знає, як вона опинилася в будинку, і герої фільму жахів «Аура онлайн» не сприймають камеру як щось незвичайне, хоча ідея зняти власну ауру здається їм привабливою.

Але виявилося, що несерйозне ставлення до таких речей загрожує великими бідами… Спроби скористатися камерою будять древнє зло, мабуть, давно поселився в цих стінах. І герої фільму, та їх близькі, а головне — ще не народжена дитина знаходяться у великій небезпеці, і просто втечею питання вирішити неможливо. Фільм Аура (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чоловік і жінка вирішують звернутися до медіуму, але чи зможе ця жінка позбавити їх житло від злих духів? Вона явно знає більше, ніж показує, і знання ці вселяють страх навіть їй.

Режисер: Стів Лосон
В ролях: Шейн Тейлор, Рула Ленска, Денис Морено, Стівен Долтон, Джанін Нерисса, Джей Сазерленд


загрузка...