загрузка...


Фільм «Автобус в пекло» розповідає, що звичайна поїздка здатна перетворитися на вакханалію жаху і ожилого кошмару, коли доводиться зазирнути в обличчя власним страхам. Розвесела компанія сідає на автобус після розгульного вечірки, підтримуючи настрій алкоголем. Несподівано, транспортний засіб глухне посеред пустельній місцевості. Причина вимушеної зупинки криється зовсім не в технічній несправності. Автобус в’їхав на територію, де відбувається просторово-часова аномалія, і крізь потоншала матерію реальності, в наш світ потрапляють пекельні сутності, які вирішили пограти з потрапили в пастку пасажирами.

Про небезпеку хлопців попереджає дивна жінка, яка вискочила на дорогу в закривавленому одязі. Її друзі теж виявилися втягнутими в цю смертельну гру, і незнайомці дивом пощастило вижити в почалася різанина. Спочатку її розповідь здається напідпитку друзям маренням, але незабаром зловісні пророцтва починають збуватися.

Дивіться фільм «Автобус в пекло» 2017 онлайн в хорошій якості HD 720 і дізнаєтеся, що вижила дівчина зовсім не добра самаритянка, і для порятунку власного життя, їй потрібно завершити ритуал.

Режисер: Рольф Канефскі
В ролях: Тара Рід, Седі Кац, Девані Пінн, Аарон труну, Елісса Брі, Бен Стобер, Дж. Спенсер, Бренна Далі, Наиля Шакірова, Хейді Мур

загрузка...