Фільм Автостопна різанина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ви коли-небудь подорожували автостопом? Звичайно ж, не багато люди можуть зважитися на такий вид пересування між містами. Однак якщо фінанси співають романси, то просто напросто не залишається іншого вибору. Доводиться якось викручуватися і користуватися цим способом пересування. Правда, не багато людей розуміють, що саме на трасі існує величезна кількість злочинців і маніяків, які знаходяться в постійному пошуку чергової жертви. Про це ніхто не думає рівно до того моменту, поки не виявляється в руках жорстокого злочинця, що одержує задоволення від страждань іншої людини.

В центрі уваги знаходиться молода дівчина на ім’я Саллі, у якій тимчасові фінансові труднощі. Їй необхідно дістатися до місця призначення, тому вона вибирає саме пересування автостопом. На той момент героїня навіть не підозрювала, що дане рішення виявиться для неї фатальним і буде мати негативні наслідки. Саллі знаходить людину, яка вирішує їй допомогти, але вона ще не знає про те, що це не вона знайшла його. Фільм Автостопна різанина 2017 дивитися в хорошій якості HD.

Ця людина виявляється справжнім злочинцем, який перебував в очікуванні чергової жертви. Тепер Саллі виявляється в його руках, і тепер їй необхідно знайти якийсь спосіб, як вибратися звідти. Чи зможе тендітна дівчина врятуватися з рук жорстокого маніяка?

Режисер: Джеймс Л. Биллс
В ролях: Елі ЛаМай, Джон Бліт Беррімор, Каліста Кэрредин, Кетерін Кронін, Рокі Крістофер, Аллен Перада


загрузка...