Головні ролі в картині дісталися Ліббі Блентон, Робу Мелло, Ешлі Ніколь Аллен, Скайлер Джой, Тому Латімер, Діані Сантос і ін. Центральні персонажі кінострічки молоді і цим все сказано. Вони студенти, які успішно склали сесію. Їх чекають довгі літні канікули і кожен з них мріє провести їх незабутньо. А, що може бути краще спільного відпочинку де-небудь на природі? Саме так вони і роблять. Відправляють за порадою одного з однокурсників в гори, де розташовано озеро з кришталево чистою водою і є маленький будиночок.

У ньому вже давно ніхто не живе, за нього не потрібно платити грошей, варто тільки трохи прибратися і покласти матраци. Чим не варіант? Це ж прекрасне рішення проблемного питання! А на зекономлені гроші можна закупити продуктів і спиртного. І ось, друзі-товариші відправляються в дорогу. Спочатку все було просто і чудово, поки їх тимчасове житло не стало про себе давати знати, як ніби-то це жива людина. Виявляється, раніше тут відбувалися страшні речі і тепер це приміщення, повне таємниць, таїть в собі незвідані загрози і небезпеки.

Ось так відпочинок! Мало того, що не вдасться поспати, так і ймовірність повернутися додому живими з кожною хвилиною наближається до нуля. Хочете попсувати собі нерви? Вперед! Фільм Божевільне озеро (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейсон Хенне, Christopher Leto
В ролях: Джейсон Хенне, Діана Сантос, Майкл Рей Девіс, Скайлер Джой, Роб Мелло, Аллис Бодзяк, Лейла Лоуренс, Marco DelVecchio, Ліббі Блентон, Кейлі Фернандез

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress