загрузка...


Сюжетний кістяк фільму знайомить глядачів з офіцером стамбульської поліції на ім’я Кадір, який тривалий відрізок часу працював на добробут народу. Його обов’язки полягають в тому, щоб обчислювати різних лиходіїв і кримінальних угруповань, попутно запобігаючи різні терористичні акти в столиці. Йому самому частенько доводилося вдаватися до допомоги шахраїв і дезертирів, бажаючи потрапити в довіру до кримінальних сегментам і затримати підозрюваних.

Коли персонаж, в черговий раз, звертаючись за допомогою до одного з ув’язнених, якого герой гарантує свободу, притому умови, якщо чоловік виведе його на слід злочинців. Результат не змушує себе довго чекати і герою благополучно вдається провернути чергову місію, доручену начальство. Але разом з тим Кадиру ставати відомо, що одним із зловмисників є його рідний брат. © baskino-z720.ru

До таких новин герой скоєно не був готовий і тепер просто не знає, як йому вчинити при подібних обставинах, адже не бажає, щоб родич опинився за гратами, а й ризикувати кар’єрою не горить бажанням. Фільм Божевільні (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Массіміліано Сірки
В ролях: Чандлер Манессе, Террі Дж. Рід, Вінсент Рівера, Марселла Родрігез, Anthony Werley

загрузка...