загрузка...


Багато ходить чуток щодо всіляких засекречених тюрм, але нікому так і не вдавалося дати відповідь напевно, наскільки все це реально. Уряд уміло приховує перед своїми співгромадянами істину, і тим самим, продовжує тримати їх в напрузі, і якомусь роді достатку. У центрі уваги фільму Будинок смерті знаходиться якраз один з таких об’єктів, де група вчених виробляла експерименти над ув’язненими. Шукати людей, які засуджені до довічного терміну, яких збираються стратити, ніхто не буде, а тому вони ідеальні кандидати для досліджень.

Довгий час у лікарів не виходило відшукати відповідний концентрат для створення унікального гібрида, сотні підопічних померли у важких муках, і тільки одному вдалося вижити. Марно професори вирішили провести досліди над цим безмежником, адже він був одним з найнебезпечніших маніяків свого часу. Починається кривава бійня, і ніхто, абсолютно ніхто не зуміє зупинити монстра, адже він має намір забрати життя кожного, хто встане у нього на шляху.

Є в світі такі речі, яких краще не торкатися, ціліше будеш, але якщо вже здійснена помилка, то будь добрий докласти всіх зусиль, щоб виправити її. Фільм Будинок смерті (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брюс Сміт
Актори: Тоні Моран, Ді Уоллес-Стоун, Едріенн Барбо, Сід Хейг, Кейн Ходдер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress