Фільм Будинок Уїджі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іноді надмірне цікавість провокує людей, не вміють стримувати свої пориви, на вчинення легковажних, необачних вчинків, що призводять до неприємним наслідкам. Дівчина була допитливою від природи, обожнювала експериментувати і втручатися в різного роду авантюрні заходи. Одного разу вона загорілася ідеєю знайти способи, що дозволяють прямий контакт з потойбічними налагодити істотами. Поодинці провертати подібна справа не цікаво і досить складно, тому вона привертає приятелів, цією темою цікавляться. Для здійснення задуманого плану хлопці вибирають стоїть на відшибі, покинутий будинок, який ідеально за всіма параметрами підходить.

Про похмурому будову, давно порожні, місцеві жителі розповідали страшні історії, пов’язані з незрозумілою загибеллю невинних людей. За словами очевидців, неприкаяні душі померлих, як і раніше бродять серед безлюдних кімнат, тому знають сумну славу страшного будинку подорожні намагаються обходити його подалі, щоб уникнути непотрібних неприємностей. Компанія оптимістично налаштованих друзів направляється в старий будинок, прихопивши спіритичну дошку, дозволяє спілкування з душами налагодити померлих. Стародавній предмет, що володіє містичними властивостями, змінив безліч власників, опинившись в руках юної особи. Фільм Будинок Уїджі 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Приступивши до своєрідного ритуалу виклику духів, хлопці швидко розуміють, що здійснили фатальну помилку, зв’язавшись з незнаними силами. Навколо починає відбуватися щось неконтрольоване і жахливе, що не піддається осмисленню.

Режисер: Бен Демари
В ролях: Ейвері Хоббс, Міша Бартон, Erin K Clark, Grace Demarco, Скарлет Салем, Марк Гроссман
Прод


загрузка...