Зйомки цього хвилюючого фільму велися в португальському районі, що має назву Сотелу-Моришку, десь на півночі держави, поблизу кордону з Іспанією. Вибір місця був продиктований родинними почуттями, викликаними зв’язком Кевіна Стюарта з долею його бабусі. Літня дама, яка виховала оператора, сценариста і продюсера в одній особі, прожила в цьому тихому містечку все своє життя. Щоб зняти ефектні панорамні сцени, безліч планів було зафіксовано за допомогою безпілотних літальних апаратів. А, щоб досягти максимально достовірну картинку, відповідну побуті середньовіччя, зйомки проводилися лише при природному освітленні. Так і тривав знімальний процес, при факелах і свічках.

Головний герой-середньовічний лицар, жив у лісі, в старому покинутому млині. Давня споруда розташовувалася поблизу лісового джерела, і була багато десятиліть покинутою. Для створення кульмінаційної сцени зйомки проводилися в підземному водосховищі, виритому всередині пагорба в далекій давнині. За минулі роки водосховище сильно заросло травою, і його затопило водою. Тому під землею спочатку довелося провести іригаційні роботи, і лише потім працювати з акторами. Написанням музичного супроводу займався Нік Сул, раніше вражений фільмом «Соляріс» 1972 року. Фільм Час монстрів (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головний монстр, при цьому, отримав свою персональну музику, дочка головного героя, загибла від лап цього чудовиська, теж обзавелася своїми мелодіями. Окрема доріжка музики була підібрана навіть для сцен самотності.

Режисер: Джордан Дауні
Актори: Крістофер Рай, Cora Kaufman

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress