Протягом тривалого часу головний герой був відсутній у Отчому Домі. Він уже давно став самостійним і обзавівся власною сім’єю. Лише коли стало відомо про хворобу матері, чоловік вирішив, що прийшла пора її провідати. З цією метою він разом зі своєю сім’єю відправився в рідний дім. Спочатку нічого не віщувало біди. Зустріч була наповнена приємними враженнями, незважаючи на хворобливий стан жінки. Кожен куточок в будинку нагадував чоловікові про те, яким славним були його дитячі роки. Тільки в одну мить все змінилося. Причини для таких фатальних подій стала поведінка матері.

Виявилося, що її організм знесилений зовсім не через страшну недугу. Вона стала жертвою чорної магії, а тому відтепер несе небезпеку для оточуючих її людей. Першими можуть постраждати члени сім’ї сина. Ночами вона не дає спокою нікому. Її дивні витівки більше не подаються лікуванню медикаментів. Прийшла пора шукати інші способи, які допоможуть вигнати злий дух з тіла нещасної жінки. Фільм Чорна магія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Якщо не задатися цією метою якомога швидше, наслідки всього того, що сталося будуть фатальними. Допустити такого фіналу не можна, а тому син сподівається на вирішення проблеми в кращу сторону.

Режисер: Хелфи Кардит
В ролях: Келлі Брук, Джаз Окампо, Аю Діа Паша, Рей Сахетапі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress