загрузка...


Майк і Дженні є рідними братом і сестрою. Зовсім несподівано їх наздоганяє жахливе горе. З’ясовується, що їх батькові залишилося жити зовсім мало з — за виявлену злощасної смертельної хвороби. Через короткий період їх батьків вже не стало. Все це дуже погано позначається на підлітках, особливо на Майка. Адже він з раннього дитинства є трохи проблематичною особистістю. Трохи оговтавшись від горя, вони починають подумувати про те, де буде правильніше розвіяти прах їх покійного батька.

Незабаром приймається рішення відправитися в якусь лісову місцевість, розташовану в ВІСКОНС, де вони мають невеликий сімейний будиночок. Раніше вони часто бували в цих краях разом з сім’єю і проводили приємне час. Так, хлопці, а також їх кілька друзів відправляються в ВІСКОНС. Добравшись до загубився серед густого лісу будиночка, діти починають розвіювати прах батька. Вони впевнені, що так їх батько знайде спокій. Несподівано, після закінчення всього цього з хлопцями починають відбуватися дивні явища. Виявляється, ця місцевість таїть в собі вкрай моторошну і неприємну передісторію.

Коли — то тут було здійснено ритуальне вбивство. І тепер прокинувся індіанський древній дух не бажає так просто відпускати прийшла сюди групу. Він жадає крові. Фільм Чорний струмок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Кроу
У ролях: Кріс Про Флінг, Лія Патрік, Майкл Хілл, Роберт Лоу, Бріанна Ша, Пірс Стівенс, Рейчел Веддер, Кайлі Вільямс

загрузка...