Фільм Дебютантки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кейт трохи нестандартна особа, яка має якісь дивацтва в поведінці та спілкуванні з іншими. Дівчина навчання в старшій школі, як багато хто намагається завести дружбу з самими популярними дівчатами школи. Їй хотілося разом з Ларою, Дженні, Кендіс і Шийному ходить на зустрічі, обговорювати різні шкільні секрети. Ось тільки ця компанія популярних дівчат не бажає спілкуватися з дивною дівчиною. Раптово Кейт бачить у сні, що всі дівчата гинуть. Вона розуміє, що сон віщий і ігнорувати його неможливо. Кейт розповідає все не відбувся подруга, які все переводять на сміх.

Тільки зовсім скоро вони дізнаються про дивне прокляття, яке на них покладено. Їм необхідно дожити до свого повноліття, щоб залишитися в живих. Але як вони зможуть уберегти свої долі, якщо смерть буквально ходить за ними по п’ятах? Невже всім їм судилося загинути? Кейт — дивна і дивна дівчина, яка хоче дружити з популярними дівчатами в школі-Ларою, Дженні, Кендіс і шейном. Кейт починає бачити дивні сни про смерть дівчаток.

Кейт намагається попередити дівчаток, щоб врятувати їх, але вони не слухають її. Чи впізнають вони прокляття, накладене на них до того, як їм виповнилося 18 років? Фільм Дебютантки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Прайм Круз
В ролях: Майлз Окампо, Сью Рамірес, Мішел Віто, Паоло Гумабао, Джейн Де Леон, Шанель Моралес


загрузка...