Фільм Дев’ятий пасажир (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Герої цієї історії, це вісім осіб, об’єднаних між собою гучною вечіркою на розкішній яхті. Власником цієї яхти, є один молодий чоловік, він же син багатого бізнесмена, який володіє великою біотехнологічної компанією. По початку, це абсолютно не важливо, адже молоді люди, захоплені веселощами, музикою і звичайно ж, алкоголем. Шикарна обстановка яхти, ідеально підходить для вечірки у відкритому океані. Тільки от незабаром, всім їм буде не до веселощів. За неприємної випадковості, яхта виходить з ладу, втрачаючи всяку можливість до управління. Судно просто дрейфує на воді в сторону, до якогось острова.

Це велика проблема, та й допомоги одержати вони не можуть з-за проблем зі зв’язком. Мало героям такого випробування, так і головна небезпека чекає їх попереду. Серед учасників цього торжества, є один чоловік, який безпосередньо пов’язаний з компанією батька, власника цієї яхти. Цей незнайомець, справжній мутант, бажаючий смерті іншим. Можливо і поломка була не випадковістю, а хитро спланованою диверсією. Фільм Дев’ятий пасажир (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поки що про нього ніхто не знає, але після першої смерті, підозрювати доведеться кожного. Незважаючи на це, їм діватися нікуди. В ізольованому середовищі корабля, немає виходу, крім як смерть від рук маніяка.

Режисер: Корі Лардж
Актори: Алексія Фаст, Джессі Меткалф, Тімоті Ст. Мерфі, Цинта Лаура Кіл, Сабіна Гадеки, Тому Мэден, Вероніка Данн, Кору Лардж, Девід Хеннессі, Erik Robertso


загрузка...