Фільм Дикий похід (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ділан дізнався про те, що в світі існує дуже цікаве, незвичайне, рідкісне дерево. Саме тому він прийняв рішення знайти його і власними очима побачити. Для того щоб відшукати це рослина, необхідно буде спуститися в ущелину каньйону, така подорож дуже небезпечне і непередбачене. Але героя це не зупиняє, він вірить в те, що зможе досягти поставленої мети тому відправляється в дику місцевість. Разом з нею в цю поїздку відправляються і найкращі друзі, під час подорожі, щось пішло не так хлопці почали лаятися. Це подорож продемонструвало правду про те, що ж таке дружба.

Ті дії, які були вчинені минулого спливають зараз, а та нерозділене кохання, яка тривала кілька років обертається не зовсім приємними історіями. Хлопці продовжує подорожувати з небезпечної місцевості в пошуках чарівного дерева, вони впевнені, що зможуть її знайти, але тільки не впевнені, що зможуть повернути дружбу, яка була раніше. Фільм Дикий похід (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ті сварки, скандали, які розгортаються між хлопцями перетворилися в щось на зразок випробувань. Вони ніяк не можуть знайти спільну мову, постійно висловлює претензії на адресу одне одного.

Режисер: Mark Forstmann
Актори: Бен Гюренс, Райан Джонсон, Елла Скотт Лінч, Сократіс Отто, Біллі Прічард


загрузка...