Фільм Дитя Сатани (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дівчина на ім’я Еллісон була вагітна, але термін до пологів ще дуже великий, тому щоб не нудьгувати вдома вона відправляється зі своїми друзями розважатися на вечірці. Однак щось пішло не так зі здоров’ям дівчини, їй стало погано прямо в танцзалі. Друзі Еллісон злякалися і негайно викликали швидку допомогу, яка доставила майбутню маму в лікарню. Там раптово у героїні почалися пологи, які вважалися передчасними і лікарі попередили, що дитина буде недоношеним, до того ж є загроза, що він не виживе.

Але Еллісон знала, що все буде в порядку з малюком і тому сміливо народжувала, намагаючись стерпіти біль. Коли малюк з’явився на світ, то він нічим не відрізнявся від інших дітей, і лікарі зробили висновок що з мамою і дитиною все в порядку. Однак Еллісон почала сумніватися в даному висновку після того, як повернулася додому, адже всюди їй почали зустрічатися дивні тіні і чутися голоси. До того ж до неї додому завітав священик, який дуже цікавився її малюком. Дівчина не знала, що відбувається з дитиною, але все її близькі, які торкалися до нього, незабаром помирали.

Еллісон починає усвідомлювати, що в дитини вселився кошмарний демон, загрозливий життям всім навколо, а тим більше малюкові. Фільм Дитя Сатани (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Митеш Кумар Патель, Sam Son
В ролях: Кейсі Барнфілд, Майкл Шеннон Дженкінс, Ів Брайт, Джеймс Мартін Келлі, Реймонд Форчион, Мег Вульф, Софія Санті, Грегор Маннс, Скоті Коллінз, Ешлі Корделія


загрузка...