Фільм Дитяча (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вечір Рене обіцяв бути нудним, через її згоди допомоги знайомим. Загалом, справа її полягала в нагляді за маленькою дитиною, що само собою, не повинно викликати проблем. Дівчина думала, що зможе провести тихий вечір, в віддаленні від усякої турботи. От тільки тут її очікування не виправдалися зовсім. Сімейство, якому Рене погодилися допомогти, виявилося не таким простим, як здавалося спочатку. Насправді, за плечима їх зникла ціла історія, пов’язана з паранормальним світом. Судячи з усього, дитина і будинок, безумовно не нормальні і саме ці темні сили, стануть проблемою для юної дівчини.

Погодившись посидіти з малюком однієї сім’ї з трагічним минулим, Рене зовсім не передбачала, що звичайний суботній вечір обернеться в протиборство з неймовірним страхом. Молода дівчина Рене, люб’язно погоджується допомогти своїм знайомим, доглянути в їх відсутність за маленькою дитиною. Героїня навіть припустити не могла, що знаходиться в компанії немовляти виявиться смертельно небезпечно. Похмура таємниця минулого цієї сім’ї, вивільняється назовні у вигляді страшного привида.

Дитяча кімната виявляється під владу потойбічних сил, які увірвалися в наш світ, щоб жорстоко вбивати всіх людей, які опинилися у них на шляху. Ось тільки, Рене не збирається так просто гинути. Фільм Дитяча (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джей Сапіро, Крістофер А. Міклос
В ролях: Эммалин Фридерихс, Девід Сапіро, Карлі Рей Джеймс Зауер, Діна Сапіро, Медлін Конвей, Марко Лама


загрузка...