Молода дівчина Шарлотта погоджується доглянути за старим будинком, поки господарі будуть у від’їзді. За три дні в якості медсестри героїня отримає 600 фунтів. Дівчина люб’язно погоджується і залишається один у величезному будинку. Як тільки настає ніч, починають відбуватися моторошні події. Виявляється у похмурих стінах цього особняка, живе щось жахливе з потойбічного світу. Моторошне істота виходить на полювання і намагається знищити свою нову жертву. Налякана доглядачка, намагається сховатися від сущого диявола, але нечисть прекрасно знає всі затишні місця свого лігва і не залишає шансів беззахисної дівчини…

Головна героїня погодилася доглянути за будинком. У стародавньому великому особняку їй доведеться провести три ночі. Вона була впевнена, що легко впоратися з цією справою. Що тут може бути складного? Виявляється, не все так ідеально, як того хотілося б. У першу ж ніч в особняку відбуваються дивні лякаючі речі, в процесі чого дівчина починає нервувати і думати про свою безпеку. Ось тільки, поступово, вона сама себе заспокоює, посилаючись на те, що її уява розігралася, тому ввижається щось незрозуміле.

Як би там не було, але молода дівчина мають намір стримати обіцянку і пробути в цьому особняку три ночі, не менше. Фільм Доглядачка (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Саймон Річардсон
В ролях: Ейслінг Найт, Річард Кілгор, Нік Бридж-Батлер, Джейн Підлогу, Джилл Бьюкенен, Бьорн Франклін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress