Наближається довгоочікуваний і жахливий Хеллоуїн. Напередодні трохи моторошного свята люди традиційно запасаються величезною кількістю солодощів і готують екстравагантні костюми. Кожен намагається вбратися в що-небудь наводить жах і одночасно привабливе, здатне здивувати оточуючих. Діти знаходяться в нетерплячому очікуванні святкової ночі, щоб одягнувши зшиті або куплені батьками костюми, відправитися лякати сусідів, вимагаючи натомість частування цукерками. Галасливі компанії дітлахів і підлітків ходять по вулицях, розважаючи своїми пісеньками і віршиками дорослих.

Подібні розваги характерні для Дня мерців, вони проводяться щорічно десятиліттями і дещо набридли громадянам, які бажають нових вражень. Жага новизни працює на руку організаторам всіляких тематичних проектів, які намагаються залучити відвідувачів. Декільком приятелям, які займаються професійно організацією подібних заходів, спадає на думку неймовірна ідея про створення справжнього, захоплюючого шоу. Для реалізації сміливої затії вони підбирають моторошнувате містечко, що є покинутим будівлею, в якому колись функціонувала психіатрична клініка. Фільм Фестиваль страху (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В давні часи тут містилися душевнохворі пацієнти, що піддаються жорстоким медичним маніпуляціям. Енергетика випробовуваного нещасними хворими страху і безпорадності залишилася, як і раніше на безлюдної території.

Режисер: Анте Новакович
Актори: Ділан Уолш, Медісон Маккінлі, Ліл Ромео, Мерсі Мелік, Ешлі Бланкеншіп, Люк Бейнс, Панчо Молер, Роберт Скотт Вілсон, Хезер Енн Девіс, Джонатан Кемп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress