Події кінофільму «Герберт Уест: Реаніматор» оповідають про непростий і повної драматизму життя геніального вченого Герберта Веста. Всі свої зусилля він прикладає до створення особливої сироватки, яка зможе оживляти мертвих. Переживши чимало втрат, професор вірить у те, що йому вдасться обдурити смерть і повернути до життя мерця. Незабаром його експерименти стають ще більш запеклими, так як помирає його єдина улюблена дочка Елеонора. Саме на ній Герберт приймає рішення випробувати сироватку. Щоб воскресити свою дочку, професор готовий піти проти природи, не здогадуючись, якими це жахливими наслідками для нього обернеться.

У препарату виявляються побічні ефекти, про які не здогадувався вчений. Головний герой цієї історії талановитий учений, що в результаті жахливої аварії втратив свою улюблену дружину. Дівчина померла від крововиливу в мозок, і померла на місці до приїзду лікарів. Убитий горем вдівець вирішив не відпускати кохану, і використовувати отримані ним знання на повну котушку. Після того, як поліція помітила його дивні експерименти над мертвим тілом, за чоловіком почалося полювання. Правоохоронні органи хотіли зловити психа, і посадити його за ґрати.

Тим часом, вченому вдається оживити свою дружину. Тільки от, тепер улюблена має неординарні фізичні сили. І дуже маленький поріг нервового входження. Фільм Герберт Уест: Реаніматор (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Айван Зуккон
В ролях: Емануель Керман, Алессіо Керубіні, Рита Русчано, Роберта Маррелли, Софія Паулі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress