2025 рік. Через перенасичення пестицидами в світі настає зомбі-апокаліпсис. Доктор Джонатан Ларсен має намір врятувати Землю від страшного вірусу, створивши антидот. Однак експеримент виходить з-під контролю і він створює не менш страшне зомбі-чудовисько, що вбиває все на своєму шляху. Чи зможуть десять залишилися людина зупинити епідемію і врятувати світ? Коли імунітетом володіє тільки одна дивом вціліла лабораторна миша на ім’я Жермен, чиє життя тепер-головна цінність на планеті?

Споживче марнотратне ставлення до природних ресурсів Землі призводить до того, що в 2025 році через необдуманого використання величезної кількості пестицидів відбувається катастрофа. Вона призводить до знищення людської раси і заміщення її страшними і небезпечними зомбі. Доктор Ларсен шукає порятунок від смертельного вірусу, проводячи ряд важливих експериментів. Йому вдається створити антидот. Рятівна речовина виявляється недостатньо ефективним. Воно породжує смертоносне чудовисько, що знищує все живе навколо себе.

На той час на планеті залишається всього десять чоловік. Саме їм належить припинити поширення епідемії, використовуючи для цього лабораторну мишу, що володіє імунітетом. Фільм Герої темряви (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гійом Буйгес
Актори: Крістіан Bouiges, Цанговий Еммануель, Сідней, Френк Viceprez, Джеффрі Виншон

загрузка...