Троє хлопців є мисливцями за трупами. Вони шукають труп, що важить на дерево баньян. По дорозі вони зустрічають дівчину, один з них залишається з дівчиною, а двоє інших відправляються за трупом. Коли хлопці вже зняли і заховали труп до них прибіг переляканий третій хлопець. Усі разом хлопці повертаються на фірму. Там вони займаються справами. Але в їх установа приходить привид. Їх начальника привид вдарив, а троє хлопців у цей час поїхали за трупом дівчини, яку задавив поїзд. До них підходить сива стара і віддає дівчини гаманець і просить віднести його в поліцію.

Стара закликає дух дівчини повстати і помститися кривдникам. Хлопці зупинилися, щоб справити потребу, а один з них помічає, що носилки з трупом відлетіли. Привид відправився мстити кривдникам. Першою жертвою став хлопець на мотоциклі, він потрапив під поїзд. Потім загинули хлопець і дівчина з машини, вони не зупинилися, коли німа дівчина просила у них допомоги. У дівчини, яку збив потяг є сестра близнюк — Аніта. Фільм Глухий привид (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Лала була глуха і німа, вона приходила до Аніті і тепер дівчина хоче дізнатися, чому привид сестри мстить всім. Аніта дізнається, що її подруга Цицька хотіла спокусити її хлопця, а Лала бачила це. І саме це послужило причиною того, що Лала потрапила під поїзд.

Режисер: Финдо Парвоно
В ролях: Деві Перссик, Сайпул Джаміль, Улі Аульяни, Харді Фадхилла, Кивил, Еді Броколі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress