Фільм Годзілла 2: Король монстрів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гостросюжетний фантастичний фільм знову розповідає неймовірну історію про короля монстрів на прізвисько «Годзілла». Він не раз рятував людство від повної загибелі, хоча це прямо суперечить його суті. Гігант насамперед дбати про світовому рівновазі, тому його з натяжкою можна назвати позитивним героєм. У першій стрічці доісторичний ящір уособлює могутність природи, виконуючи роботу за знищення небажаних елементів. Зараз він стане певним відплатою, що обрушився на порушників звичного порядку. Здається, що Годзілла незламний, однак нові вороги змусять засумніватися в його невразливості.

Планета Земля знову опиняється на межі руйнування, адже на поверхню вибралися могутні створення, на чолі яких стояли: триголовий люта тварина Кінг Гідора, метелик колосальних розмірів Мотра і нарешті видозмінений птеродонт Родан. Ця компанія обрушила лють на жителів мегаполісів, намагаючись відновити контроль над колись втраченої територією. Фільм Годзілла 2: Король монстрів (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Творці фільму виразно сховали туза в рукаві, тому свіжа стрічка обіцяє показати небувалі масштаби і реалістичні спецефекти. Чого коштуватиме протистояння короля монстрів та інших небезпечних мешканців глибин…

Режисер: Майкл Догерті
В ролях: Міллі Боббі Браун, Віра Фарміга, Саллі Хокінс, Чарльз Денс, Бредлі Уітфорд, Кайл Чандлер


загрузка...