Друга половина сімнадцятого століття. Литва. Єврейське поселення. Селянка Ханна сім років тому втратила сина, віддалилася від убитого горем чоловіка і весь вільний час присвячує читанню стародавніх писань, вивчення священних знань і штудіювання каббали. Євреї живуть закрито і відокремлено від сусідніх сіл, в яких раптово починає бушувати епідемія холери. Люди мруть як мухи, наростає паніка, а також агресивні антисемітські настрої і підозри, що хитромудрі євреї поробили хвороб, щоб зжити зі світу всіх нечистих сусідів. Одного разу в село вбігає чоловік з маленькою дочкою на руках.

Дівчинка страждає, хворіє і ось-ось помре в страшних муках. Батько звертається до жителів, проклинаючи всіх на світі і обіцяючи, що скоро жорстока відплата обрушиться на їхні хитромудрі голови, що придумали епідемію. Ханна розуміє, що ніякі розумні доводи і пояснення невинності місцевих жителів їм не допоможуть. Потрібно терміново шукати засоби порятунку від нападу, що наближається.

Від теорії жінка переходить до практики і застосовує свої окультні знання каббали для створення чарівного істоти – диво-голема, який виходить підозріло схожим на її померлого сина. Фільм Голем: Початок (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дорон Пас, Йоав Пас
Актори: Хані Фюрстенберг, Ішай Голан, Брайни Фюрстенберг, Еді Кветнер, Ленні Равич, Ольга Сафронова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress