Фільм Горенос (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Горенос» являє собою кінороботу, що відноситься до атмосферних жахів, який проникає в кров. Дивитися стрічку страшно, але не це потрібно шанувальникам напрямки? Це, і можливість ознайомитися з історією безкоштовно. Майлза можна сміливо віднести до тієї категорії молодих хлопців, які заражають своїм позитивом оточуючих. Про товариськості і життєрадісності хлопця можна судити вже по величезній кількості друзів, які прийшли на його вісімнадцятиріччя.

А ось після свята прекрасної дати, з хлопчиною стали відбуватися події, які явно вказували на те, що він ось-ось остаточно злетить з котушок. Майлза стали відвідувати бачення, жахливі його, а що відбуваються слідом події тільки підсилювали дане почуття. З боку здавалося, що хлопець, колишній душею компанії, просто замкнувся в собі і став вражати всіх неадекватністю поведінки. Вже на межі визнання самого себе божевільним, Майлз дізнався про існування такого злого духа, як Горенос. Ця істота з’являється в житті людей і провокує події, поступово знищують жертву.

Причому, бачать духа тільки схильні до його впливу, для інших його вплив непомітно. Майлз не має наміру здаватися і буде битися з мерзотою, нехай навіть вона є тільки в видіннях. Фільм Горенос (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Clarence Williams IV
В ролях: Кен Сейгоз, Mitchell Edwards, Емі Лін Елліотт, ЭлДжей Угарте, Derek Simmons, Lamar George, Джиммі Ніколас, Маркіз Вуд, Tyasha Pritchard, Scott Alda Coffey


загрузка...