загрузка...


У світі існує величезна кількість режисерів, але не всім вдається пробитися у світ. Насправді, це досить складно здійснити, коли в світі існує настільки жорстка конкуренція. Саме тому непрофесійним режисерам доводиться досить нелегко, адже вони ніяк не можуть поділитися своєю творчістю з великим колом людей. Насправді, серед таких непрофесійних режисерів існують дійсно талановиті люди, які змогли б дарувати людям прекрасні і глибокі фільми. Але реальність виявляється занадто жорстокою, тому цих людей просто напросто не помічають у сірому натовпі. Як би вони не намагалися потрапити на великі екрани – у них нічого не виходить.

Деякі люди починають відразу здаватися, адже вони розуміють, що сили знаходяться на межі, а їх матеріали ніколи не будуть оцінені по достоїнству. Існують і такі люди, які звикли йти до самого кінця, і в кінцевому підсумку їм все-таки вдається домогтися успіху. Правда, його ніхто не може гарантувати. Фільм Грайндсплуатація 5: Шлаксплуатація (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Трома Інтертеймент знову вирішує створити якийсь збірник, який складається з короткометражних фільмів, а також певних трейлерів, які були створені саме непрофесійними режисерами. Світ повинен побачити це творчість, яка являє собою цілий окремий світ.

Режисер: Тоні Ньютон, Рафикул Алам, Аділь Аббасі
В ролях: Ілля Кроста Мансин, Глорія Кроста, Метью Л. Фурман, Ніколас Хеллер, Джессі Л. Грін, Кайлі Хеллер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress