загрузка...


Адам дуже багато часу проводив, працюючи, він навмисне навантажував себе, так як вдома йому з’являтися зовсім не хотілося. Відносини з його дружиною Джулі стали дуже поганими, сам Адам не бачив нічого такого в тому, щоб завести коханку, що він недавно і зробив. Все ж зрідка він робив спроби поговорити зі своєю дружиною, але вона вела себе відсторонено, а коли муженек її діставав, Джулі чітко давала йому зрозуміти, що не мала бажання бути з ним в одній кімнаті.

Хоч Адаму і Джулі здавалося, що їх шлюб довго не протягне, вони все ще спали в одному ліжку і поки не піднімали питання про розлучення, оскільки прекрасно розуміли, що для їхньої дочки і сина це стане страшним ударом. Старша донька цих людей уже спокійніше сприймала постійні сварки батьків, вона просто стала частіше йти з дому і зустрічатися зі своїм бойфрендом, а коли це дівчисько дізналася, що вагітна, вона ясно побачила перед собою картину, як батько починати дуже голосно кричати. А молодший син Джулі і Адама постійно закривався у великій коробці, відгороджуючись таким чином від зовнішнього світу, найчастіше це траплялося, коли тато і мама починали скандал. Фільм Гремлін (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нещодавно ця сім’я переїхала до бабусі Джулі, через що Адам став себе почувати більш дискомфортно, що ще гірше позначилося на його взаєминах з дружиною, а коли йому набридало суспільство домочадців, він говорив, що у нього повно роботи і приймався за пошуки тихого місця в цьому домі.

Режисер: Ryan Bellgardt
В ролях: Адам Хемптон, Крісті K. Boone, Джофф Барон, Christian Bellgardt, Кеті Берджесс, Aaron Bushong, Stacy Casaluci, Tyler Cobb, Кріс Крейн, Steven Dawson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress