Фільм Інопланетний психоз (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В самому вирі подій виявляється ветеран війни Райан о’ніл. Він схильний інопланетного психозу — нез’ясовного захворювання, яке переслідує його вже багато років. А зараз його чекає вдома вагітна дружина на ім’я Стефані. Поки чоловіка не було поруч, їй надавав посильну допомогу її брат, корумпований поліцейський, якого звуть Тоні. Між цими двома чоловіками киплять війни місцево значення. Вони не можуть перебувати поруч і завжди виявляється на грані зриву. А між справою у Райана почалося загострення. Він бачить прибульців і загадкових вбивць у своїх кошмарних баченнях.

Його дружина стурбована такою поведінкою свого чоловіка. А він починає розуміти весь жах своїх кошмарів, а також розгадує місцезнаходження у ньому всіх персонажів. Райан о’ніл, ветеран війни, який страждає від поранення отримав в бою, повертається додому до своєї вагітної дружини Стефані. Її брат Тоні, корумпований поліцейський, допомагав їй, поки її чоловік служив країні. Райан і Тоні ніколи не любили один одного, коли у Райана починають з’являтися спалахи і бачення вбивць, інопланетян та інших дивних істот в його будинку ночами, він не впевнений, чи це реально, чи це просто в його розумі.

Стефані, вже на межі з Райаном, глибоко стурбована поведінкою свого чоловіка. По закінченні днів Райан скоро дізнається, яке зловісне присутність переслідувала його в його кошмарах. Фільм Інопланетний психоз (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейсон Міллс
В ролях: Стів Бэран, Джексон Берлін, Чи Томашевски


загрузка...