У боротьбі з важкими подіями минулого молода мати-одиначка Сара і її син Кріс їдуть з рідного міста у віддалене поселення на околиці густого лісу. Жінці і дитині досить швидко вдається влаштуватися на новому місці. Жителів тут не так вже й багато, а ті деякі старожили-люди похилого віку, яким немає діла до самотньої жінки і її минулого. Віддавши Кріса на навчання в місцеву школу, Сара зайнялася облаштуванням житла. Здавалося, життя почало налагоджуватися, весь вільний час мати присвячувала синові, граючи і гуляючи з ним на свіжому повітрі біля лісу.

Одного разу Кріс втік так далеко, що матері довелося зайти вглиб лісу, де вона виявила величезний кратер. Отвір у землі і щось, приховане в його надрах, породжує дивні зміни в Сарі і її дитині. Фільм Інший (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жінка відчуває постійний страх, що перетворився в параною після зустрічі з дивним сусідом, а хлопчик починає вести себе агресивно. Паніка посилюється після відкриття, що темна лісова діра веде прямо під будинок Сари.

Режисер: Лі Кронін
В ролях: Шана Керслейк, Джеймс Куїнн Марки, Симона Кірбі, Стів Уолл, Оуен Мекен, Сара Хенлі, Джеймс Космо, Каті Оутінен, Беннетт Ендрю, Девід Краулі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress