Фільм Кампус (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Кампус» 2018 дивитися в хорошій якості HD. Між Робертом Уэйнрайтом і Дияволом була здійснена операція, але порушивши її, чоловік помирає і прирікає на муки свою дочку Морган, чия душа тепер виявляється в боргу у Сатани. Живе на території кампусу дівчина потрапляє в нескінченний коло кошмару і їй після звірячого та жорстокого вбивства, вона знову воскресає, щоб пережити цей жах знову. Їй невідомо, як вибратися з цього пекла і врятувати свою душу від лап диявольського кодла.

Роберт Уейнрайт вмирає після того, як порушив свою угоду з Дияволом, передавши свій борг дочки Морган. Незабаром вона опиняється в нескінченному колі жаху, коли її по-звірячому вбивають, а потім воскресають знову і знову, щоразу забираючи частину її душі. Фільм Кампус (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер вона повинна з’ясувати, чому це відбувається і зруйнувати смертельний цикл, щоб вирватися з цієї петлі часу, поки її душа повністю не перейде до диявола.

Режисер: Дж. Хортон
Актори: Рейчел Аманда Брайант, Брітні Шерідан, Скотт Меннвіль, Мохамед Хакімшаді, Аарон труну, Роберт Каллі, Justin Chamberlain, Кевін Калібер, Тайлер Бекер, Жан Девід Кордова


загрузка...