загрузка...


В The Punisher контрактний вбивця Вольфганг потрапляє у внутрішній конфлікт, коли його наймає багатий благодійник. Незабаром після цього він дружить з сирітським хлопчиком і місцевим туристичним гідом, який діаметрально протилежний обов’язків Вольфганга. Вольфганг, професійний найманець, знаходиться в центрі місцевого спору, коли наймається багатим благодійником. Але коли він розвиває дружбу з молодою сиротою і місцевим гідом, він розривається між його лояльністю до насильства за гроші і виправленням помилок в ім’я невинних. Протягом багатьох років Френк Кастл ризикує власним життям, будучи федеральним агентом.

Втім, ризик став нормою його життя і його це не хвилювало, адже роботу свою він дуже любив. Все ж тривале напруження з роками почало позначатися на ньому, і йому захотілося нормального людського життя. Можливо, все ще можна виправити, піти у відставку і почати більше уваги приділяти своїй родині? Фільм Каратель (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але ні, вже занадто пізно-його дружину і дітей вбивають прямо на його очах. Пережите потрясіння і втрата рідних людей змушують його шукати злочинців і планувати відплата. Тепер він каратель, жорстокий і нещадний.

Режисер: Рене Перез
Актори: Ліза Мерфі Коллінз, Ніколь Старк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress