Фільм Кати (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Спори про процедуру евтаназії ходять вже не мало часу. У кожній країні вважають по-своєму. Дії фільму розгортаються в Канаді. Головна героїня Мэллисон МакКоурт шукала роботу після медичного коледжу і звернула увагу на вакансію в медичному центрі. Весь її функціонал полягав у смертельному уколі, на який люди йшли свідомо. Дівчина думала, що ця роботі не для неї, але все ж вирішила спробувати. Мэллисон разом з наставницею Олівією Блэтчер відправляється у відрядження, за місто. Там надійшло замовлення від літньої людини, що не має наміру мучитися і готовий на евтаназію.

Прибувши на місце дівчини облаштувалися в шикарному особняку замовника. Їх не покидала думка, чому такий забезпечена і не потребує чоловік зважився на таку процедуру. Його прислуга могла б до кінця днів прислужувати йому. Вони мають намір провести в будинку три дні. За цей час їм вдається ближче познайомитися з господарем і його дворецьким, але дівчата навіть не могли припустити, чим для них закінчиться ця відрядження.

Життя дівчат знаходиться в небезпеці. Що саме відбувається в заміському будинку, і хто до всього цього має відношення, ми побачимо в кінці фільму. Фільм Кати (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джессі Кук Т.
В ролях: Лів Коллінз, Сара Пауер, Уіл Берд, Ері Міллен, Беррі Флэтмэн, Уолтер Борден, Бойд Бенкс, Тоні Берджесс, Джейсон Девід Браун, Метт Гріффін


загрузка...