Фільм Кімната погибелі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня приходить до тями в маленькій кімнаті і зовсім не пам’ятає, як вона тут виявилася і взагалі нічого зі свого минулого. Скоро поруч з нею в кімнаті виникають і зникають лякають дівчину паранормальні створення. Лише розгадавши їх походження полонянці вдасться опинитися на волі. Молода жінка, прокинувшись в невеликій кімнатці, усвідомлює, що втратила пам’ять і нічого не в змозі пригадати. Героїня не знає, хто вона і яким чином сюди потрапила. А поки вона мучить себе безліччю питань, до неї приходять жахливі бачення.

І вона вже не в силах відрізнити, де фантазія, а де реальність. До героїні є паранормальні сутності, і можливо вивчивши їх походження, вона нарешті зможе все згадати і звільнитися… Жінка виявляється замкненою в пастці, маленькій кімнаті без вікон і з залізними, масивними дверима. Героїня фільму жахів абсолютно нічого не пам’ятає, як ніби всі її спогади канули в темну безодню. Фільм Кімната погибелі (2019) дивитися в хорошій якості.

Хто і навіщо її позбавив волі вона теж не пам’ятає і не розуміє сенсу того, що відбувається. Без можливості вибратися з пастки, прагнучи будь паранормальними сутностями, жінка повинна розгадати загадку хто вона і чому вона замкнена.

Режисер: Джон Кейес
Актори: Ніколас Болл, Claire Jared, Карл Кіршнер, Деббі Рошон, Johanna Stanton


загрузка...