Фільм Кімната смерті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В епіцентрі подій гостросюжетного фільму жахів під назвою «Кімната смерті» виявляється молода дівчина на ім’я Джейн Доу. Одного разу вона прокинулася в незвичайному місці, яке разюче відрізнялося від звичних локацій. У приміщенні знаходилися різноманітні дрібнички, що нагадують своєрідні атрибути сексуальної гри. Після огляду місця, героїня почала задавати дивні питання. Незабаром з’ясувалося, що її пам’ять дала збій і тепер вона не знає, ким є в буденності. Більш того, яким чином вона перемістилася в замкнутий простір. Намагаючись знайти відповіді на мучать питання, вона натикається на кількох присутніх.

Більшість з них налаштовані явно недружелюбно, хоча деяка частина намагається надати мінімальну підтримку. Намагаючись відновити хронологію таємничих подій, жінка проводить невелике розслідування, в ході якого виявляє ряд ледь помітних підказок. На превеликий жаль це призводить до ще більшого непорозуміння. Фільм Кімната смерті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незнайомі люди, повністю замкнені залізні двері і відчуття психологічного нездужання. У певний момент їй починає здаватися, що все постає перед очима є плодом нездорової фантазії або витівками містичних сил…

Режисер: Джон Кейес
Актори: Ніколас Болл, Клер Джаред, Карл Кіршнер, Деббі Рошон, Джоанна Стентон, Меттью Томпкінс, Хейден Твіді


загрузка...