Фільм Кінотеатр кошмарів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Компанія молоді, яка вирішила добре провести час в дружній атмосфері, випадково виявляється втягнутою в жахлива, містичне пригода. Одного разу хлопці вирішили подивитися незвичайну кінострічку в старому міському кінотеатрі. Раніше заклад, називається «Ріальто» було дуже популярним місцем, де збиралася численна, різношерста публіка для перегляду на великому екрані захоплюючих кіноновинок. Тут демонструвалися геніальні кіношедеври минулих років, зачаровуючи глядачів видовищністю дивовижних історій, що відбуваються в житті вигаданих персонажів. Зараз в кінотеатрі панує абсолютно інша атмосфера.

Закладом завідує дивного виду кіномеханік, що демонструє рідкісним відвідувачам на кіноекрані їх потаємні страхи. Незбагненним чином він здатний втілити в реальність глибоко заховані страшні секрети кожного клієнта. Хлопці усвідомили занадто пізно, що за власною ініціативою попалися в смертельну пастку. Їм належить пережити жахливі моменти, намагаючись уникнути сумної долі.

Неможливо покинути вже почався кіносеанс, що поміщає присутніх в жахливу реальність, наповнену стражданнями і жахом. Фільм Кінотеатр кошмарів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рюхей Кітамура, Девід Слейд, Алехандро Бругуес
В ролях: Моріс Бенард, Тенджі Емброуз, Міккі Рурк, Річард Чемберлен, Кевін Фонтейн, Каліста Бесс, Белінда Баласкі, Адам Годлі, Орсон Чаплін


загрузка...