Грему Скиперу за неймовірним збігом обставин довелося стати безпосереднім учасником захоплюючою, неймовірної історії. Одного разу йому захотілося придбати нову відеокамеру для особистого користування. Він скористався послугами популярного серед безлічі користувачів інтернет-магазину, де замовив необхідну річ. Хлопець чекав отримання замовлення з великим нетерпінням, тому не міг утриматися від негайного використання, коли камера була отримана. Він встановив придбаний пристрій в кухні, щоб перевірити його роботу. Ризиковані, дивні пригоди почалися з традиційного приготування звичного сніданку, що складається з банальної яєчні.

Неприємності почалися раптово, перетворивши звичайну квартиру в небезпечне місце, де всюди таїлися підступні пастки, що доставляють масу неприємностей. Готування їжі завершилася серйозним опіком, процес отримання якого був записаний на відеокамеру і прокоментований постраждалим, для залучення уваги любителів он-лайн спостережень. Потім новоявлений оператор відправляється на територію двору, щоб зафіксувати на камеру жахливого виду анаконду, що постала в загрозливе становище, яка насправді виявилася безпечним, майстерно виготовленим опудалом. Потім слід відверта бесіда, проведена зі зламаною лялькою, яка успішно дозволяє розібратися у взаєминах з членами родини. Фільм Клоун з космосу 2016 дивитися в хорошій якості.

Через об’єктив Грем подивився на добре знайомі речі зовсім з іншого боку. Найбільші очікування хлопець покладає на нічну зйомку, не підозрюючи про шокуючі відкриття, які очікують його з настанням темряви.

Режисер: Грехем Скіппер
В ролях: Джордан Бейкер, Брайан Джозеф Гіллеспі, Джеффрі Глейсер, Джош Лакасс, Пол Гайет, Грехем Скіппер

загрузка...