Фільм Клуб 27 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодий чоловік, що володіє невгамовною енергією і великою цілеспрямованістю при вирішенні поставлених завдань, мріє стати професійним журналістом, щоб займатися розслідуванням різних заплутаних історій. Зараз допитливий хлопець є студентом відповідного Вузу, сподіваючись отримати омріяний диплом, що дозволяє побудувати успішну кар’єру і домогтися широкої популярності. Однак серйозні амбіції, невгамовний характер і велику цікавість не стали для хлопця перевагою, він постійно в сумнівні потрапляє ситуації, з яких виплутатися зовсім непросто. Приваблива дівчина володіє творчою натурою і співочим талантом.

Вона намагається побудувати кар’єру професійної співачки, домогтися загального визнання, щоб на великій сцені виступати, підкоряючи виконавською майстерністю численних шанувальників. Чарівна виконавиця і студент стикаються в нічному клубі, де відбуваються дивні, лякаючі події, пов’язані з древнім прокляттям. Фільм Клуб 27 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незвичайна парочка збирається розібратися з подіями дивацтвами, з’ясувати причину, що спровокувала низку інцидентів, щоб постаратися ліквідувати загрозу, що нависла над відвідувачами.

Режисер: Кіт
Актори: Джіні Глейсер, Hailey Allen, Bryan Angel, Kevin Angel, Zach Paul Brown


загрузка...