Фільм Ключ від пекла (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фантастичний фільм жахів «Ключ від пекла» наповнений неймовірно страшними сценами, здатними ввести глядача в жах. За сюжетом фільму, головними героями стають п’ять поліцейських. Чоловіки не відрізняються добротою, справедливістю, одягнувши форму, вони самі порушують закон, використовуючи своє становище в суспільстві. Брутальні, пихаті, вважають, що на них немає управи, але це далеко не так, є Вищий суд, перед яким усі люди рівні, і він може покарати ще за життя. Герої кінострічки спокійно відпочивають в придорожній забігайлівці, святкуючи закінчення ще одного вдалого дня.

Їх спокій порушує екстрений виклик, і хлопці, не замислюючись, відправляється на чергове завдання. Командування наказало перевірити покинутий будинок на узліссі, що здавалося звичайною рутинною роботою, яку треба скоріше закінчити і повернутися до своїх посиденьок. Чоловіки швидко сідають в службовий автомобіль і відправляються за вказаною адресою. Прибувши на місце, поліцейські побачили напівзруйнований будинок, і як здавалося здалеку порожній. Фільм Ключ від пекла (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але будова виявилося брамою пекла, звідки в наш світ вже вирвалося велика кількість монстрів. Кожен з поліцейських тут зустріне свій самий страшний кошмар. Чи зуміє хоч хтось вирватися з лабетів чудовиськ?

Режисер: Can Evrenol
В ролях: Мухаррем Байрак, Мехмет Акіф Будак, Fadik Bülbül, Derin Cankaya, Mehmet Cerrahoglu, Хаяті Китаклар, Еліф Даг, Leman Sevda Daricioglu, Fatih Dokgöz, Aslihan Erguvan


загрузка...