Кілька коротких історій в єдине ціле об’єднані, в них розповідається оскільки про події, безпосередніми учасниками яких стають різноманітні, надприродні чудовиська всіх мастей і розмірів. Мстиві монстри різними способами проникають у світ людей, переслідуючи різні цілі, як правило, несучі всепоглинаючий страх і смерть. Вони незмінно на оточуючих жах наводять і огиду, прагнуть заподіяти нестерпні муки людям, з волі опинилися обставин на певних територіях, де мешкають кровожерливі, потойбічні створення. Вони харчуються страхами потенційних жертв, завдаючи їм біль і психологічні страждання, що доставляють неймовірне задоволення мучителям, повсталим з пекла.

Кожна істота мерзенно по-своєму, наділена демонічною силою, що робить його невразливим. В одному оповіданні людство на межі повного виявляється знищення. З незрозумілих причин виник вогнище невідомого, інфекційного захворювання. Уражені страшним вірусом люди піддаються жахливим, незворотних мутацій, що перетворює хворого суб’єкта в монстра, який поїдає собі подібних. Чудовиська мають невгамовним голодом, відчуваючи постійну спрагу людської свіжої плоті. Фільм Край монстрів 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Інфекція швидко поширюється на великі території, збільшуючи багаторазово радіус ураження. Люди абсолютно виявляються безпорадними перед монстрами-людожерами, що заполонили колись багатолюдні вулиці Нью-Йорка.

Режисер: Джонатан Холбрук, Арлен Конопаки
В ролях: Джонатан Холбрук, Арлен Конопаки, Корі Норман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress