загрузка...


Перша світова війна. Група американських солдатів знаходить дивний артефакт, за допомогою якого можна викликати старе зло. Однак всі солдати гинуть, в результаті чого артефакт посилається одному з вдів, що залишилися. Ця вдова є вчителем у місцевому притулку для сиріт. Кілька дітей-сиріт випадково викликають Крампуса. Багатовікові легенди свідчать, що чемні і виховані діти на Різдво отримують від Санта-Клауса чудові і бажані подарунки. А якщо дітвора пустотлива і шкідлива, то що вона заслуговує знайти в знаменне свято?

Макс добрий і чуйний хлопець, на відміну від своїх родичів, які приїжджають на канікули в гості. Кузени розбалувані, горді, пакостливы і всіляко прагнуть насолити невинному двоюрідного братика. В апогей першої світової війни підрозділ американських військовослужбовців виявляє загадковий артефакт, який здатний викликати найдавніше зло — Крампуса. Фільм Крампус: Початок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після смерті загону в бою, предмет направляють вдові командира, яка викладає історію в маленькому притулку. Сироти ненавмисно пробуджують Крампуса, і зараз викладачці і її підшефним очікує битися зі старим злом.

Режисер: Джозеф Мба
Актори: Марія Олсен, Анна Харрі, Амелія Хаберман, Кеті Пібоді, Дастін Лейтон, Люк Ваксман, Лінда Кушма, Ной Кларк, Етан Дрю

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress