Фільм Кров сім’ї Редд (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мортімер Кларк — досвідчений судмедексперт, життя якого побудована навколо роботи. Коли на стіл до фахівця, одна за одною, потрапляють зовсім юні дівчата, роздерті іклами могутнього звіра, вся поліція починає бити на сполох. Всі версії зводяться до одного — це скоїла людина, здатний перевтілюватися на звіра. Але, існування перевертнів не було доведено, а отже, версія не може бути названа, як основна. У самий розпал подій, шістнадцятирічна Лорен Редд відправляється до своєї бабусі, де вона, за словами батьків, і пересидить небезпечний час.

Але, як виявилося, саме там Лорен чекала найбільша загроза. Коли несподіваний ворог виявляється на шляху у Лорен, то здається, що дівчині судилося померти. Але таємниця, яку сімейство Редд приховувало все своє життя, рятує їх дочка. Той, хто ще недавно вважав себе головною небезпекою, перетворюється на легку здобич і гине від сильних кігтів і щелеп. Рятуючи свою дитину, родина Редд заперечує все, що сталося, знову взявши Лорен. Тільки ось, приховати подібну таємницю буде зовсім не просто.

Новина про дівчину-перевертня стрімко розповзається по довколишніх містах, і Лорен стає об’єктом ненависті для всіх, хто втратив своїх близьких. Фільм Кров сім’ї Редд (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бред Палмер
В ролях: Стефані Хуллар, Торі Уайденер, Джулі Марі Хэссет, Christopher Frainza, Peggy Ivene, Hayley O’connor, Шон Притчетт, Майкл Тих, Вікторія Холодрига, Chanel Downey


загрузка...