Фільм Курорт (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кілька років тому на Землі, в прямому сенсі цього слова стався апокаліпсис. З’явилися орди зомбі, які загрожували загибеллю всьому людству. Однак з допомогою військових і централізованих дій з боку уряду вдалося придушити цю хвилю. Таким чином багато людей залишилися в живих. Тепер же цих мерців тримають у спеціальних місцях, своєрідних сафарі, які пристосовані в якості своєрідного розваги. Багаті люди приїжджають в такі місця, щоб постріляти в заражених створінь і випустити завдяки цьому пар, що накопичився від важкої роботи та інших обставин.

Одним з таких парків є сафарі під назвою Курорт, куди і приїжджає група туристів. Вони знаходяться в повній безпеці і їм нічого не зможуть зробити місцеві содержанцы, принаймні, хотілося б у це вірити, адже тутешня система охорони чудова. Але один з відвідувачів вирішив перевірити її на міцність, ніж підставив під загрозу всіх інших мирних жителів, які приїхали відпочити на сафарі.

Що ж чекає місцевих мисливців, коли «жертви» виберуться на свободу і їх вже нічого не буде спроможна зупинити? Чи зможуть вони перемогти в рівній сутичці ходячих мерців? Фільм Курорт 2015 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стів Баркер
В ролях: Дюгрей Скотт, Джесіка Де Гау, Мартін МакКанн, Річард Лейн, Джасса Ахлувалиа, Сем Дуглас, Бентлі Калу, Клер Гуоз, Шейн Зазу, Елен Різ


загрузка...